Çiko Kozmetik


Yazdır Tavsiye Et
Çiko Kozmetik
Yetkili Kişi : ÖMER
Telefon : 02125190999
Fax : Fax belirtilmedi.
Web Adresi : http://www.parfumbank.com
il : İstanbul
ilçe : Eminönü
Adres : Rüstempaşa Mah. Çiçek Pazarı Sok. No:34
Faaliyet Alanı : Güzellik Sektörü / Güzellik Sektörü

Çiko Kozmetik Hakkında

Eminönünde bulunan firmamız tüm kozmetik ürünlerinin toptan ve perakende satışını yapmaktadır.

Parfümbank.com ;Kuruluştaki amacı doğrultusunda tüketicilere kozmetik sektöründe, son trend ürünleri en uygun fiyata ve en kısa sürede tedarik edip ulaştırmayı ilke edinmiştir. Parfumbank.com’ un hedefleri, en büyük sektörel sanal alışveriş merkezi olmakla beraber, aynı zamanda kozmetik konusunda bir trendsetter olmaktır.

Hızla gelişmekte olan elektronik ticaret sektöründe, kozmetik sektörünün en önemli markalarını çatısı altında toplayarak bir ilki gerçekleştiren Parfümbank.com, parfümden deodoranta, makyaj ürünlerinden cilt bakım ürünlerine, saç bakım ürünlerinden kişisel bakım ürünlerine... kadar bir çok ürün grubunu bünyesinde bulundurmaktadır.Sitemizde uygun fiyatın yanı sıra yüksek teknolojik alt yapısı ve dünya çapında kaliteli ürünleri ile güvenli, hızlı ve keyifli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Ürünlerimizin satışında olduğu gibi satış sonrasında da merak ettiğiniz tüm sorularınızı sıkıntısız paylaşabileceğini, kargo tesliminden ürün kullanımına kadar tüm bilgilere ulaşabileceğiniz garantili güvenilir ve gizlilik ilkelerine son derece önem veren bir firmayız. Parfümbank.com ÇİKO KOZMETİK'in tescilli markasıdır.


Google Maps Konumu

Çiko Kozmetik Görüntüleri

Bu firma için henüz görüntü yüklenmemiş.

Çiko Kozmetik Ürünleri

Bu firmanın ürünleri henüz bulunmamaktadır.

Çiko Kozmetik İlanları

Bu firmanın henüz ilanı bulunmamaktadır.

Çiko Kozmetik Haberleri

Bu firma henüz haber yayımlamamış.
Bu firma toplamda 2140 kez ziyaret edildi.