Karyer Ticaret Ltd Şti


Yazdır Tavsiye Et
Karyer Ticaret Ltd Şti
Yetkili Kişi : Hasan ELLİALTIOĞLU
Telefon : 0216 383 60 60
Fax : 0216 371 45 45
Web Adresi : http://www.karyer-tatmak.com
il : İstanbul
ilçe : Maltepe
Adres : ÇUBUKLU MAH.BOĞAZİÇİ CAD.NO:9 BEYKOZ / İSTANBUL
Faaliyet Alanı : Makina Sanayii / Makina Sanayii

Karyer Ticaret Ltd Şti Hakkında

Akılcı kararlar...

Başarıyla atılan adımlar!

Tatmak&Karyer Şirketler Grubu, faaliyetlerini Türkiye çapında Karyer Ticaret Ltd. Şti, Tatmak Forklift ve İstif Mak.San. Tic. olmak üzere iki firmayla sürdürmektedir.

Kurulduğu günden beri, dünyaya açılmasını ve ülkesinde gün günden büyümesini ve bir sektör lideri olmasını kalite anlayışına borçludur. Tatmak&Karyer Şirketler Grubu toplam kalite döngüsünü,

"Üretim kalitesi - Pazarlama kalitesi - Satış sonrası hizmet kalitesi" tamamlar.

Tatmak & Karyer Şirketler Grubu vizyonu:

Sektöründe dünyanın en iyi markalarıyla yarışan,

"müşteri odaklı hizmet anlayışı” ile ilerleyen lider grup ruhuyla hareket etmek.Tatmak & Karyer Şirketler Grubu misyonu:

Her zaman ve her koşulda;

• kaliteden ödün vermemek.

• önce müşteri isteklerini karşılamak.

• olası müşteri şikayetlerini, iletişimini güçlendireceği fırsatlar olarak değerlendirmek.

• müşteri sadakatini arttırmak için müşterilerimizle güçlü bağlar oluşturmak.

• aynı müşteriyi paylaştığı gurup şirketleriyle bir takım gibi çalışmak.

• içten davranmak, heyecan aşılamak ve rekabetçi olmak.

• bilgi ve deneyimiyle öne çıkmak;

ancak tevazuyu hiçbir zaman elden bırakmamak.Kararlı ve azimli bir yükseliş hikâyesi...

Karyer, 1953'de Zeki Yerdelen tarafından Ankara'da kuruldu ve ticaret hayatına bir mütahitlik firması olarak başladı. Aynı zamanda ağır iş ve inşaat makineleri ithalatı ve satışı yaptı.

Özel ve devlet sektörüne çeşitli inşaat ve hafriyat işleri, yer üstü - yer altı maden makineleri satışıyla devam ettiği ticaret hayatının daha sonraki yıllarında SCHALKE, EİCKOFF gibi dünyaca ünlü yer altı maden makineleri markalarının Türkiye temsilcisi oldu.

Yer altı maden makinelerinde kömür kesici sektöründe %100 payıyla bugün hâlâ Türkiye Cumhuriyeti kömür ve linyit madenlerinde makineleri çalışmaktadır.

Daha sonra yol yapım ekipmanlarının dünya devi BOMAG ve MARINI'nin

Türkiye temsilcisi oldu.

Bugün Karyer şirketi BOMAG markasının mümessiliğini 37 yılı aşkın bir süredir ve SCHALKE, EİCKOFF, LİNTEC, DULEVO markalarının mümessilliklerini hizmet aşkı ve dinamizmiyle sürdürmektedir. Yol ekipmanları, vibrasyonlu silindir, asfalt sericiler, asfalt kazıyıcılar, asfalt plentleri, yer üstü ve altı maden makineleriyle sektör lideridir. 2000'den itibaren Karyer ŞirketiEndüstriyel makineler sektöründe ağırlığını artırdı. Bu amaçla DULEVO Yol Süpürgelerini bünyesine kattı

Tatmak&Karyer,

2008'de TÜV (DIN-EN ISO 9001) kalite güvence belgesi aldı.

Küçük ekipmanlar alanında da faliyet gösteren Karyer, ALLU kırma-eleme-öğütme ataşmanları, Fast-Verdini hafif inşaat makineleri ve diğer birçok küçük ekipmanı bayileri aracılığıyla dağıtmaktadır. Bünyesinde kiralık makine ve ikinci el makine departmanlarıyla farklı ihtiyaçları karşılama arayışındaki kuruluşlara da hizmet vermektedir. Ayrıca, temsilciliğini sürdürdüğü LİNTEC asfalt plentleri, BOMAG Asfalt ve Toprak Sillindirleri, Kazıyıcıları ve Finişerlerinin yanı sıra, 1953’den bugünlere uzanan tarihi içinde Potain kule vinç, Terex ağır hafriyat kamyonları, Terex yükleyiciler, buldozer, skreyper, Linde Forklift, Hyster Forklift, Marion walking dragline, Face Showel-kaya ekskavatörü, GI CASE tarım traktörü, biçerdöver ve küçük hafriyat makineleri, buldozer, yükleyici gibi birçok farklı marka ve ürünlerle Türkiye pazarına hizmet vermiş ilk kuruluşlardan olmuştur.

Bugün, Tatmak-Karyer Şirketler Gurubu, Karyer Ticaret Ltd Şti (Bomag, Lintec, Dulevo, Allu, Eickoff, Heli ADVANCE markalarının temsilcisi), Tatmak Forklift ve İstif Makineleri A.Ş.(Comac ve Whoop endüstriyel temizlik makinelerinin temsilcisi) olmak üzere iki firma ile tüm Türkiye çapında faaliyetlerini sürdürmektedir. Tatmak & Karyer 58 yıllık iş tecrübesi, 150'yi aşkın çalışanı, 20,000'i aşkın aktif müşteri portföyüyle sektöründe hizmet ağırlıklı faaliyet gösteren köklü, saygın, devamlılığını korumuş bir gruptur.

Google Maps Konumu

Karyer Ticaret Ltd Şti Görüntüleri

Bu firma için henüz görüntü yüklenmemiş.

Karyer Ticaret Ltd Şti Ürünleri

Karyer Ticaret Ltd Şti İlanları

Bu firmanın henüz ilanı bulunmamaktadır.

Karyer Ticaret Ltd Şti Haberleri

Bu firma henüz haber yayımlamamış.
Bu firma toplamda 4753 kez ziyaret edildi.