SDC Bilişim Hizmetleri


Yazdır Tavsiye Et
SDC Bilişim Hizmetleri
Yetkili Kişi : SadeceON
Telefon : 02167061180
Fax : Fax belirtilmedi.
Web Adresi : http://www.sadeceon.com/
il : İstanbul
ilçe : Ataşehir
Adres : Barbaros Mahallesi Begonya Sk.Nida Kule Kuzey
Faaliyet Alanı : Bilişim Sektörü / E-Ticaret

SDC Bilişim Hizmetleri Hakkında

Grafik ve Tasarım, Yazı ve Çeviri, Online Pazarlama, Video ve Animasyon gibi kategorilerin arasında bulunduğu 11 ana kategoride hizmet seçeneği sunan SadeceON, hizmet veren kullanıcılarla alıcıları bir araya getiriyor. Aradığınız her türlü hizmeti bulabileceğiniz SadeceON, 10 TL ve katlarındaki tutarlarda en uygun fiyatları size sunmaktadır.

SadeceOn’un size sunduğu geniş kitleye ulaşma imkanı ile hızlı bir şekilde potansiyel alıcılara ulaşabilirsiniz. Tasarımlarınızdan ya da her türlü özel çalışmalarınızdan para kazanabilir, sosyal medya için takipçi, beğeni gibi hizmetleri sunabilir veya çok sayıda farklı konuda danışmanlık hizmeti sağlayabilirsiniz. Hayal gücünüz ile yeteneklerinizi alıcılarla rahatlıkla buluşturabilirisniz.

SadeceOn’a sadece bilgisayardan değil, mobil uygulamalar sayesinde de her yerden ulaşabilirsiniz. Google Play veya App Store’dan kolayca indirebileceğiniz uygulama ile bildirimlerinize, satışlarınıza, ödeme bilgilerinize hızlıca erişebilirsiniz. Alıcı ve satıcı böylelikle kesintisiz şekilde iletişimde kalarak siparişlerini kontrol edebilmektedir.

Siz de SadeceON’da yeteneklerinizden para kazanmak için ya da geniş yelpazedeki hizmetlerden dilediğinizi satın alabilmek için hemen kaydolun!

Google Maps Konumu

Bu firma için henüz harita bilgileri girilmemiş.

SDC Bilişim Hizmetleri Görüntüleri

Bu firma için henüz görüntü yüklenmemiş.

SDC Bilişim Hizmetleri Ürünleri

Bu firmanın ürünleri henüz bulunmamaktadır.

SDC Bilişim Hizmetleri İlanları

Bu firmanın henüz ilanı bulunmamaktadır.

SDC Bilişim Hizmetleri Haberleri

Bu firma henüz haber yayımlamamış.
Bu firma toplamda 650 kez ziyaret edildi.