Alo Bileklik


Yazdır Tavsiye Et
Alo Bileklik
Yetkili Kişi : Mehmet Kaya
Telefon : 03242322550
Fax : 05442322550
Web Adresi : http://www.havuzbileklik.com
il : Mersin
ilçe : Akdeniz
Adres : Çankaya Mh. 4728 Sk. No: 14/A MERSİN
Faaliyet Alanı : İmalat / imalat

Alo Bileklik Hakkında

Havuz Bileklik imalatı & otel bilekliği & silikon bileklik & Serigrafi Baskı Hizmetleri1980'den bu yanai Serigrafi Baskı sektöründe bulunan Mehmet Kaya tarafından, 1992 yılında Mersin'de kurulan GENERAL REKLAM; Serigrafi Baskı hizmetlerinin tüm alanlarında profesyonel olarak hizmet vermektedir.18. yılını devam ettiren GENERAL REKLAM; teknolojik gelişmeleri takip ederek, fuarlara katılarak, basın-yayın takibi yaparak, interneti kullanarak mesleki bilgilerini her daim yenilemektedir.

İşini severek ve özenerek yapma gayretindeki firma personeli ile birlikte, Serigrafi Baskı konusunda diğer firmalardan ayrılan GENERAL REKLAM; Tampon Baskı'yı Mersin'e ilk defa getirerek, bir ilk gerçekleştirmiştir.Firmamız; Çıkartma Etiket konusunda Serigrafi-Ofset tekniği ile Tire-Trigromi Yuvarlak Baskı, Lexan Etiket Üretimi, Plasto (Damla Etiket),
Dokunmatik Tuş Takımları Üretimi, Elektronik Devre Baskısı ve Üretimi Yer Yüzey Etiket İmalatı, Metal Etiket ve Asit İndirme Metal Etiketi,
Asit Yakma Baskı, Cam Buzlama Baskıları ve benzeri tüm Serigrafi Baskı konularında Mersin'de ilklere imza atmıştır. Firmamız, gelişen teknoloji ile birlikte artık Türkiye genelinde de hizmet vermektedir.

GENERAL REKLAM, bünyesindeki Grafik Departmanı ile Bilgisayar Destekli tasarımları kendi bünyesinde hazırlayarak; sizlerin işini daha hızlı yetiştirme gayesini gerçekleştirmiştir. Müşterilerimiz için ayrı bir ehemmiyeti olan Arşiv kaybı problemini ortadan kaldırmak gayesi ile Grafik Departmanı bünyesinde bir Arşiv kurulmuş ve bu arşivde bünyemizde çalışılan ya da hazır gelen tüm işler titizlilikle saklanmaktadır.Çağımız şartlarının durmadan geliştiğinin herkes gibi bizler de farkındayız. Bu sebeple yeni baskı tekniklerini her daim bünyemizde bulundurma gayreti içindeyiz. Gelecekte marka olmanın artık gerekliliği herkes tarafından bilineceğinden dolayı sürekliliğimizin devamı açısından General Reklam (®) ismini markalaştırarak tescil ettirdik. Günümüz teknolojilerinin kullanımını ve müşterilerimize hizmeti kolaylaştırmak için; GENERAL REKLAM, kendi binasında hizmetlerine devam etme faaliyetlerine de ayrıca başlamış bulunmaktadır.REKLAM'daki R-Rekabeti, E-Etkiyi, K-Kamuoyunu, L-Lisanı, A-Araştırmayı, M-Medyayı içeren bir kavramın gelecekte de varolacağının bilinciyle Serigrafi Baskıyı severek yaptık ve yapmaya DEVAM EDECEĞİZ.


Google Maps Konumu

Alo Bileklik Görüntüleri

Bu firma için henüz görüntü yüklenmemiş.

Alo Bileklik Ürünleri

Bu firmanın ürünleri henüz bulunmamaktadır.

Alo Bileklik İlanları

Bu firmanın henüz ilanı bulunmamaktadır.

Alo Bileklik Haberleri

Bu firma henüz haber yayımlamamış.
Bu firma toplamda 1663 kez ziyaret edildi.